Żaluzje poziome to jeden z najstarszych systemów osłonowych. Stanowią skuteczną ochronę przed nasłonecznieniem pomieszczeń, umożliwiają regulację kierunku i ilości światła dzięki możliwości ustawienia kąta położenia lameli poziomych. Różnorodność systemów i kolorów pozwala na dopasowanie żaluzji do wystroju i charakteru każdego wnętrza. W zależności od wybranego systemu istnieje możliwość montażu do okna, ściany czy sufitu wybierając sterowanie ręczne lub elektryczne.

Żaluzje poziome aluminiowe oferujemy w bogatej palecie kolorów, w następujących szerokościach lameli: 16, 25, 35, 50 mm. Możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego ułatwia sterowanie żaluzją zamontowaną na skrzydłach uchylnych.

Żaluzja pozioma drewniana wykonana jest z naturalnego drewna Basswood solid Wood. Szerokość listków 25, 50 mm oraz stosowane systemy pozwalają zamontować żaluzję do stolarki jak i na wnęki do szer. 240 cm lub do wys. 300 cm. Zastosowanie opcjonalnie drabinki taśmowej czy osłony karnisza czyni dany produkt bardziej wyszukanym.

Żaluzja pozioma bambusowa może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Listki o szerokości 25 i 50 mm wykonane są ze sklejonych i sprasowanych listewek bambusowych. Zastosowanie osłony karniszowej, wieszaków narożnych , prowadzeń bocznych czy wsporników rynny dolnej daje szerokie możliwości wyboru najlepszego rozwiązania.

Lub wypełnij formularz: