Akcesoria do okien dachowych łączą w sobie cechy funkcjonalne i użytkowe z atrakcyjną formą dekoracyjną. Pozwalają kontrolować emisję światła oraz redukują nadmiar ciepła. Szeroka oferta systemów i bogata paleta tkanin pozwalają zapewnić pożądany efekt i możliwość kształtowania charakteru pomieszczenia. Ofertę naszą uzupełniają akcesoria do okien dachowy firm Velux i Fakro.

W ofercie posiadamy: rolety standard, rolety przyciemniające, rolety zaciemniające, żaluzje poziome, żaluzje plisowane, moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne do okien dachowych FAKRO, VELUX, OKPOL, ROTO.

NOWOŚĆ: Markizy AMZ – zapewniają do 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem w porównaniu z roletą zaciemniającą, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Markiza absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed uciążliwym upałem. Zapewnia jednocześnie komfort naszym oczom, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

 

Lub wypełnij formularz: